top of page

Програми тренувань та харчування для жироспалювання/набору м'язевої маси 

Незалежно від вашої унікальної мети - спалювання жиру або нарощування м’язів - наші індивідуальні програми тренувань та харчування розробляються для досягнення максимальних результатів за мінімальний час протягом 4-6 тижнів. Хоча іноді більше, іноді менше.

Ми допоможемо вам визначити ваші цілі, а потім створити найефективніший план тренувань і харчування для результатів. Ми даємо вам усе необхідне для досягнення успіху!  Щоб побачити результати, вам потрібно справді працювати – чарівної таблетки не існує...

дівчина готує їсти

Є дуже проста ФОРМУЛА, з погляду фізіології вона неправильна, але з точки зору практики - ІДЕАЛЬНА:

  • Білки НІКОЛИ не перетворюються у жири

  • Вуглеводи перетворюються у жири, якщо сильно переїсти! Понад 300 г за один прийом

  • Жири завжди йдуть у жири

  • Будь-який надлишок калорійності – це ЖИР

  • Алкоголь ЗАВЖДИ виключає процесу ЛІПОЛІЗу

Дуже багато людей витрачають місяці чи навіть роки, не досягаючи нічого – так і не просунувшись далі, не побачивши перших результатів. Наші індивідуальні програми трансформації тіла розробляються, щоб подолати всі плато, щоб набрати помітних м’язів у всіх потрібних місцях, а також спалити жир там, де потрібно.Ми складаємо програми нарощування м’язів або похуданння, а також плани харчування, для того, щоб перетворити незліченну кількість чоловіків і жінок до невпізнаності перед пляжними відпустками, днями народження та весіллями, і взагалі - змінити їх на все життя!

Якщо ви хочете наростити серйозну м’язову масу, позбавитись лишньої ваги та змінити своє тіло, жоден інший  на планеті не зможе зробити це, окрім вас!  Обіцянки легко давати, але для кожного, хто готовий наполегливо працювати та чітко слідувати нашим вказівкам, ці зміни, що змінюють життя, можуть стати вашими. Ось лише деякі з неймовірних результатів, досягнутих нашими клієнтами.

#тренер тернопіль

26056AE7-DF65-4C29-BC50-BBA319A608A4.JPEG
bottom of page