top of page

3 кроки в харчуванні, що допоможуть покращити ваші результати

Незалежно від того, наскільки важко ви працюєте в тренажерному залі, ви не досягнете найкращих результатів, якщо не слідкуватимете за харчуванням.


1. Приготування їжі наперед

По-перше, приготування їжі в лотки– це дуже ефективний підхід.

Приготування в лотки означає, що у вас під рукою завжди є зручні страви, які можна з’їсти за лічені хвилини, скорочуючи час, який ви проводите на кухні. Для людей, які не мають вільного часу, яким важко придумувати нові рецепти або які просто не можуть знайти достатньо годин на день, заздалегідь приготування страв наперед у лоточки – це одна річ, про яку потрібно хвилюватися. Попереднє приготування їжі також дає вам можливість планувати все, що ви їсте, заощаджуючи дорогоцінний час та зусилля.


2.Уникайте неправильного вибору їжі

Постійність є ключем до будь-якої успішної трансформації тіла, але навіть найдисциплінованіші люди, які дотримуються дієти, скажуть вам, що час від часу можна легко піддатися своїй тязі.

Погане планування їжі та непослідовні схеми харчування часто йдуть рука об руку з нездоровими, необережними перекусами. Ми охоче з'їмо нездорову оброблену їжу зранку на голодний шлунок, якщо не маємо попереднє уявлення про прийом їжі.

Хороша новина полягає в тому, що приготування їжі наперед— це чудовий спосіб допомогти вам уникнути перекусів, коли голод бере верх над вами. Планування їжі протягом дня дає вам структуру для роботи над вашим раціоном, щоб ви точно знали, як виглядає ваш день в прийомах їжі.

Якщо ви зголодніли, ваша готова їжа ніколи не буде далеко від вас, а це означає, що ви з меншою ймовірністю опинитеся в магазині випічок під час обіду!

Незважаючи на те, що рідкісні перекуси з солодким вмістом або позапланова їжа не призводять до катастрофи, нарощування м’язів або втрата ваги набагато більш вимірні (і успішні), якщо дотримуватися спеціального плану з контролем калорій.

Насичення організму життєво важливими поживними речовинами та планування прийому їжі можуть сприяти усвідомленому харчуванню, допомагаючи утримуватися від їжі з високим вмістом цукру та жиру.


3.Без прихованих калорій

Навіть ваші улюблені «здорові» страви часто містять додаткові приховані калорії, що може вас здивувати. Розуміння того, звідки береться кожна калорія, — це чудовий спосіб допомогти вам просуватися вперед у тренажерному залі, оскільки прогрес стає набагато простіше відстежувати. Дізнавайтесь більше про продукти, читайте багато інформації, та досліджуйте їжу, яку їсте!

Знаючи точний розподіл жиру, білка, цукру та калорій, вам буде легше досягти щоденних цілей – не кажучи вже про те, що це, очевидно, дасть вам змогу краще оцінити, як виглядає поживна їжа.


21 перегляд
bottom of page