top of page

Що їсти перед тренуванням (3 основні поради)

1. Правильний рівень енергії

Ваше тіло потребує різних видів енергії залежно від тренувань, які ви виконуєте. Але є дві ключові поживні речовини, на яких ви можете зосередитись, щоб підтримувати ефективніші тренування з обтяженнями.


Креатин, що міститься в яловичині або рибі, допомагає підтримувати енергетичну систему креатинфосфату, яка бере участь у коротких взривних рухах, таких як важка станова тяга.Додавання близько 5 г креатину щодня може допомогти вам виконати кілька додаткових повторень у складному підході, допомагаючи з часом збільшити обсяг тренувань.


Ваш організм отримує глікоген в основному з вуглеводів.Отже, зосередьтеся на вживанні якісних вуглеводів із цілісних продуктів, щоб поповнити м’язові запаси.Для клієнтів, які займаються нарощенням маси, ми вважаємо, що найкраще вживати вуглеводи після тренування або під час останнього прийому їжі за день.


2. Правильно споживайте білок

Синтез білка відновлює і відновлює м'язову тканину. Ми можемо стимулювати цей процес двома способами:


Підйом ваг

Вживання білка


3. Отримуйте правильний рівень води в організмі

Зневоднення вб’є вашу продуктивність. Навіть рівень зневоднення в 2% погіршить вашу силу та потужність, необхідну для ефективного тренування.


Але це не означає лише пити під час тренування або коли ви відчуваєте спрагу; це означає підтримувати ваше тіло належним чином "зволоженим" протягом дня.


Також важливо зосередитися на відновленні електролітів, які також допомагають підтримувати оптимальний рівень гідратації клітин.1 перегляд
bottom of page