top of page

Онлайн тренування 

Спробуйте ефективну онлайн-систему персональних тренувань , щоб досягти бажаних результатів трансформації тіла за допомогою нашої команди.

Незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, наша спеціальна онлайн-програма пропонує вам перевірені методи та підходи, що базуються на методах, які допомогли тисячам клієнтів досягти чудових результатів у тренажерних залах по всьому світу.

фігура дівчини

Наші персональні онлайн-програми розроблені, щоб допомогти вам досягти неймовірних результатів трансформації тіла. Маючи за собою команду тренерів, перевірену формулу, розроблену спеціально для вас, і всю необхідну підзвітність і підтримку щодо дієти та тренувань від вашого онлайн-тренера, ви досягнете бажаних результатів.  Ми створюємо онлайн-персоніфіковану програму тренування, розроблену відповідно до вас і ваших цілей для досягнення конкретного результату, який ви хочете. Ми оцінюємо все – від вашої історії тренувань і поточного рівня фізичної підготовки до ваших моделей рухів і унікальної біомеханіки – щоб створити ідеальну програму тренувань і вибрати вправи для досягнення ваших цілей.

Ми разом з вами проводимо повний аудит вашого способу життя, щоб зрозуміти ваші унікальні потреби, проблеми, мотивацію та цілі. Ми перевіряємо понад 50 точок даних, включаючи ваш сон, стрес, стан здоров’я, історію фізичних вправ, дієтичні переваги тощо, щоб створити детальну картину ваших тренувань, харчування та способу життя.

Це допомагає нам закласти основи для найбільш ефективної та ефективної трансформації тіла, щоб допомогти вам досягти ваших цілей. Поспіши!

 

Переваги онлайн-тренувань:
 

  • Варіант тренуватись з нашим тренером онлайн набагато кращий, ніж перегляд ютуб-відео, фітнес-додатка чи загальної онлайн-програми схуднення. Це тому, що тренер зможе особисто оцінити вашу фізичну форму та досвід (по відеодзвінку) і розробити план тренувань, який вам найкраще підходить.

  • Ще одна велика перевага цього типу тренувань полягає в тому, що онлайн-тренер з фітнесу контролює ваші рухи, тому ймовірність отримати травму через неправильну техніку/позу - нульова.

  • Це гарантує, що ви зможете досягти своїх фітнес-цілей найбільш ефективно, результативно та безпечно.

  • Наші онлайн-програми фітнес-тренувань є дуже ефективними для втрати жиру, набору м’язів, реабілітації після травм, втрати ваги після пологів та покращення гнучкості та сили.

bottom of page